NAJPOTĘŻNIEJSI

JASNOWIDZ PIOTR NEWI

newisms  newizadzwon

Najpotężniejszy Jasnowidz w Kraju!
Niezwykle tajemnicza, mocna postać ezoteryczna.zajmuje się, oprócz jasnowidztwa, szeroko pojętą sferą ezoteryki, praca z energiami Anielskimi, talizmany i pismo Anielskie, 72 imiona Boga ( kabalistyczne) i jako kody uzdrawiania, pismo anielskie, zielarstwo, zdejmowanie obciążeń karmicznych, klątw, złego oka i rytuałami magicznymi( zdrowotne, miłosne, finansowe), przemiana energetyczną i ochroną, przekazami energetycznymi.
Posługuje się również kartami Tarota, kodami uzdrowienia i własnoręcznie przygotowanymi kartami i talizmanami Anielskimi wykonanymi pismem anielskim, po hebrajsku i aramejsku.

 

WRÓŻBITA ROBERT GÓRNICKI

robertgzadzwon  robertgsms

Najlepszy Tarocista w Polsce, 100% sprawdzalności!

Zajmuje się dywinacją (wróżeniem), a jego głównym narzędziem jest Tarot. Od wczesnych lat miał dar jasnowidzenia i interesowała go ezoteryka. Łączy wiedzę symboliczną, ezoteryczną, historyczną aby idealnie czytać przekaz z kart Tarot. Co za tym idzie Państwa przeszłość, teraźniejszość i przyszłość nie jest dla niego tajemnicą…

 

TAROCISTA ADRIAN

adriansms  adrianzadzwon

Najmocniejszy wróżbita!

odczytuje siłę ezoteryczną z kart Tarota, Anielskich, a także analizuje datę urodzenia. Opracował autorski rozkład kart „Droga Życia”, który mówi o zagrożeniach, jak i istotnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku lat w życiu osoby pytającej lub jej bliskich. Wykonuje także oczyszczenia energetyczne oraz opracował autorską metodę za pomocą której tworzy obrazy energetyczne, ilustrujące m.in. stan zdrowia czy obieg energii danej osoby. Zajmuje się także wyrównywaniem pola energetycznego.

 

NUMEROLOG TEANO

Zrzut ekranu 2016-06-06 o 23.28.47

Najlepsza w Kraju Numerolożka!

Niezwykle uzdolniona postać XXI wieku. Od najmłodszych lat interesuje ją człowiek oraz to, jak można kształtować swoje życie. Studiowała psychologię, fascynuje ją ezoteryka, mistyka, filozofia oraz fizyka kwantowa.
Jest twórcą autorskiej metody Diagnozowania Karmy oraz Oczyszczania Losu.
W swoim portrecie numerologicznym posiada między innymi takie liczby jak: 9,11, 22, 33 i 44. Wibracje te ukształtowały jej osobowość, zainteresowania, określiły czas oraz wyznaczyły kierunki działania na przestrzeni całego życia. Pomimo, że zdolność do odbierania wysokich wibracji posiada już od najmłodszych lat, to drzemiące w niej predyspozycje uruchomiły się dzięki analizie i transformacji numerologicznej. Jej dziełem jest talizman mocy.

 

WRÓŻKA MILA

Zrzut ekranu 2016-06-06 o 23.30.46

Niezwykle silna postać! 

Jej największą pasją są Karty Lenormand – czyta w nich jak w otwartej księdze. Posługuje się także Kartami Tarota, kartami Klasycznymi, Runami i Numerologią. Ma niezwykły dar docierania do głębi duszy każdego człowieka. Siła i wewnętrzna energia pomaga jej odkrywać karty przyszłości.