Archanioł na każdy dzień

Każdy dzień tygodnia ma swojego opiekuna w postaci archanioła. Sprawdź, w który dzień tygodnia najlepiej zwrócić się do archanioła ze swoją prośbą, tak aby miała szansę spełnienia!

PONIEDZIAŁEK ARCHANIOŁ JOPHIEL (JOFIEL)

Oznacza Bożą mądrość, możemy się do niego zwrócić gdy prosimy o dobry pomysł, natchnienie, poprosić o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Archanioł ten pomoże nam znaleźć inspiracje, gdy nam jej brakuje. Pomocny w nauce, gdy czekają nas ważne egzaminy czy rozmowy. Dzięki niemu możemy stać się bardziej kreatywni, pomysłowi.

 

WTOREK – ARCHANIOŁ CHAMUEL (CIAMUEL)

Oznacza prawdziwą, bezinteresowną miłość, przyjaźń, życie w zgodzie z innymi.

Zwracamy się do Niego, gdy chcemy naprawić relację między partnerami, członkami rodziny czy relacje przyjacielskie, wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Pomaga zjednoczyć ludzi i sprawić by żyli w zgodzie.

 

ŚRODA – ARCHANIOŁ GABRIEL

Nie możesz znaleźć swojej drogi życiowej, nie masz życiowych celów, czujesz się zagubiony?

Nie bój się poprosić o pomoc archanioła Gabriela, on wskażę Ci drogę, doda natchnienia, pomoże odnaleźć właściwą drogę. Jest On mistrzem wśród archaniołów, Jego imię oznacza „Bożą moc”.  Związany także z dziećmi, otacza je opieką, karmi miłością. Zwiastuje dobre informacje, przyjmij go do siebie, a przyniesie Ci dużo dobrej energii, a także będzie Cie chronił.

 

CZWARTEK – ARCHANIOŁ RAFAEL (Rafał)

Archanioł uzdrowiciel. Uwalnia od chorób, bólu i cierpienia. Rafael przenika nasze ciało i naprawia to, co wymaga poprawy. Uzdrawia ciało , duszę i umysł.  Związany z kolorem zielonym. Nawet w najcięższych przypadkach, nie bój się prosić o pomoc, wyobrażając sobie jak zielone światło pada na część ciała, które wymaga uzdrowienia. Możesz również zapalić zieloną świeczkę w intencji uzdrowienia.

 

PIĄTEK – ARCHANIOŁ URIEL

Jeden z najwyższych rangą archaniołów, wypełniony Bożą miłością. Uriel przynosi nam spokój, ład i harmonię. Pomaga ludziom kierować się w życiu miłością i sprawiedliwością, pomaga odnaleźć naszą wewnętrzną siłę i kierować się nią w życiu.

Pomaga także wprowadzić spokój w relacjach międzyludzkich.

 

SOBOTA – ARCHANIOŁ ZADKIEL

Anioł Mistrz, imię tłumaczone jako „Boży sędzia”. Pomaga oczyścić się i uwolnić od wszystkiego co złe i negatywne. Ma moc przeistaczania to co złe w dobre, pomoże znaleźć drogę gdy znajdujemy się w złej sytuacji.  Może przyjść On w śnie i pomóc oczyścić się z wszelkiego zła. Chcąc uwolnić się od podczepień zapal fioletową świeczkę, prosząc jednocześnie Archanioła Zadkiela o pomoc w oczyszczeniu ze wszystkich negatywnych aspektów.

 

NIEDZIELA – ARCHANIOŁ MICHAŁ

Michał jako pierwszy sprzeciwił się Lucyferowi, gdy ten próbował nakłonić do buntu resztę aniołów, nazywany jest pogromcą szatana. Dlatego wierni widzą w nim patrona w walce z tym co złe. Patron policjantów, żołnierzy, a także małych dzieci. Pomaga znaleźć wewnętrzne światło i kierować się w nim w życiu. Daje on szczęście także w podróżach. Niedziela jest najlepszym dniem aby zwrócić się do archanioła Michała, jednak w inne dni również wysłucha On Twoich próśb. Gdy poprosicie Go, obdarzy pomocą nie tylko Ciebie ale również Twoich bliskich.

 

Nie bój się prosić archaniołów o pomoc. Kierując prośby skup się na tym co chcesz osiągnąć. Twoje prośby na pewno zostaną wysłuchane!