Bezpieczna podróż

Mamy upragnione wakacje – wspaniały czas urlopów, dużych wyjazdów czy to małych wypadów poza miasto. Jednak niektórzy mają obawy… Ostatnio coraz częściej  w programie padają pytania odnośnie podróży. Czy będzie ona bezpieczna, czy wyjazd się uda, czy coś się wydarzy, a może poznam kogoś na wyjeździe? Jak wspomóc się i naszych najbliższych i sprawić by nasz wyjazd był udany? Jest na to kilka sposobów…

 

Po pierwsze amulety w postaci kamieni! Kamienie posiadają niesamowitą moc, dla podróżujących najlepsze będą:

  • Turkus – kamień ochronny, uchroni nas od złych ludzi i sytuacji. Jest to kamień idealny dla podróżujących, szczególnie samochodem. Ponadto turkus posiada jeszcze inne właściwości – wzmacnia wiarę w siebie, intuicję, wyobraźnię, wspiera w stanach lękowych, chroni serce.
  • Akwamaryn – drugi kamień pomocny w podróży, szczególnie dla osób wybierających się nad wodę czy podróżujących statkiem. Zwany kamieniem odwagi, wzmacnia pewność siebie, ma właściwości rozluźniające (co także jest istotnym aspektem na urlopie).

Kamienie należy nosić przy sobie, bądź np. w samochodzie, którym jedziemy na urlop.

Ponadto jak zawsze niezawodne runy. Które będą odpowiednie dla podróżnych?

  • RAIDO – runa podróżujących nie tylko w sensie fizycznym ale i psychicznym. Zapewnia bezpieczeństwo oraz sprawi, że nasz wyjazd będzie udany. Chroni wszelkie środki lokomocji.
  • EHWAZ – runa ułatwia podróż, stosowana jako talizman ochronny dla samochodów oraz kierowców. Uchroni nas przed wypadkami czy nieszczęśliwymi zbiegami okoliczności.

Podróżnych wspiera także archanioł Rafael – nie bójmy się zwrócić do Niego z prośbą o bezpieczną i szczęśliwą podróż.

Przed wyjazdem zawsze warto zapalić świeczkę w intencji udanej i bezpiecznej podróży. Należy pamiętać aby świeczka dopaliła się do końca, następnie możemy ruszać w szczęśliwą podróż!

Udanego urlopu!