Horoskop numerologiczny cz. I

Już wiedzą Państwo jak obliczyć wibrację swojego osobistego roku numerologicznego? (Mała ściąga w poprzednim wpisie : http://www.klubmagii.pl/nowy-rok-numerologiczny/ ) Jaki to będzie rok? Krótki opis lat od 1 do 5:

 

ROK O WIBRACJI 1

1 rok otwiera 9-cio letni cykl. Ostatni rok (o wibracji 9) mógł być dość ciężki, możesz czuć się zmęczony. Rok o wibracji 1 przyniesie ulgę, doda energii, przed Tobą dużo nowych możliwości, planów, a także wyzwań. Możesz zacząć wszystko od nowa. Ważne jest aby konkretyzować swoje plany, cele, nie możesz marnować okazji które Ci się nadarzą w tym roku. Bierz los w swoje ręce i działaj! 1 to czas siewu, unikaj lenistwa, które w późniejszych latach może przynieść konsekwencje. Jeżeli pytasz o uczucia – szykują się zmiany. Jeżeli jesteś samotny, bardzo możliwe że w tym roku znajdziesz partnera, z drugiej strony jeżeli w Twoim związku nie układa się możliwe są rozstania i rozwody. To będzie dobry rok, możliwe jednak że wydarzy się coś niespodziewanego – zachowaj wtedy spokój. Wszystko będzie dobrze!

 

ROK O WIBRACJI 2

Rok 2 to czas złapania oddechu, odpoczynku, zatrzymania, odsapnięcia po dynamicznym roku 1. W tym roku nie powinno wydarzyć się nic spektakularnego. Tempo życia zdecydowanie zwolni. Możesz z tego powodu odczuwać znużenie, przygnębienie, czasem nawet irytację. Możliwe przypływy jak i odpływy sił witalnych. Jest to idealny czas na ładowanie baterii, odpoczynek, regenerację. Uda się współpraca z innymi ludźmi, zarówno na poziomie kariery jak i partnerskim. W tym roku zwróć uwagę na swoje zdrowie, wykonaj podstawowe badania. Nie przekładaj wizyt u lekarza – koniec wymówek. Jeżeli coś Cię niepokoi – zajmij się tym. Pomimo ogólnego zwolnienia tempa postaraj się nie popadać w melancholię, nie zniechęcaj się. Nawet jeżeli nie będzie układało się po Twojej myśli – przeczekaj ten czas i nie poddawaj się!

 

ROK O WIBRACJI 3

To będzie Twój rok! Ciesz się życiem, baw się, twórz, podróżuj! Teraz będzie się dużo działo! Jest to rok w którym będziesz lubił sobie dogadzać, rozpieszczać się. Odczujesz potrzebę komunikowania się z innymi, poznasz dużo nowych ludzi. Nie zabraknie Ci odwagi aby realizować najbardziej szalone plany! W tym roku nie możesz zamykać się na innych. Wychodź często z domu, korzystaj z zaproszeń, przebywaj wśród ludzi – nie pożałujesz! Masz także szansę na powodzenie w grach liczbowych! 3 to także rok rozwoju. Pisane są Tobie sukcesy w każdej sferze życia. Korzystaj z uroków życia, jednak zachowaj zdrowy rozsądek. To będzie wspaniały rok!

 

ROK O WIBRACJI 4

Jedno słowo, które charakteryzuje rok o wibracji 4 : PRACA. Po szalonym roku 3 czas na stabilizację. W tym roku nie poddawaj się tylko cierpliwie i konsekwentnie wykonuj swoje obowiązki. Będzie to rok wymagający, pracowity ale także da perspektywy, jeżeli tylko wytrwasz w dążeniu do celu. Podchodź do obowiązków w sposób dokładny i sumienny. Nie podejmuj ryzykownych decyzji , nie wchodź w niejasne układy. Jeżeli w poprzednich latach nie zaniedbywałeś swoich obowiązków nie masz się czego obawiać. W tym przypadku ten rok nie powinien być aż tak ciężki. Uważaj na zdrowie w tym roku. Mimo, że przed Tobą dużo pracy – staraj się w miarę możliwości wypoczywać, wysypiaj się, nie zarywaj nocy. Grozi Ci przemęczenie, a także dużo stresu który również negatywnie wpływa na zdrowie. Przepracuj ten rok jak należy, a następne lata będą o wiele lżejsze.

 

ROK O WIBRACJI 5

Przed Tobą zagadkowy rok. Dużo zmian, niespodzianek, nowych znajomości, szans, a także ciekawych przeżyć. Jednym słowem: będzie się działo! W tym roku trudno sobie coś zaplanować. Będzie dużo zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Rok sprzyja podróżom oraz zawieraniu nowych znajomości. Nie zawsze będą to przyjaźnie na całe życie, jednak będą to bardzo inspirujące spotkania. Tak naprawdę może zdarzyć wszystko, jednak nie musisz się bać. Doświadczaj, ryzykuj, eksperymentuj. Bierz z życia to co najlepsze. Otwórz się na zmiany, rozwijaj swoje pasje. Pamiętaj, że ryzyko może się opłacić, jednak zachowaj zdrowy rozsądek. Szczęście Ci sprzyja, jednak w niektórych sytuacjach zachowaj zimną głowę.

 

Druga część horoskopu numerologicznego już wkrótce! Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka, a także strony internetowej!

Do zobaczenia w Klubie Magii!