Horoskop numerologiczny cz.II

Przed nami druga część horoskopu numerologicznego! Zapraszamy!

 

ROK O WIBRACJI 6

Teraz obcowanie, kontakt z ludźmi będzie dla Ciebie bardzo ważny i potrzebny. Rok w którym ważne jest umacnianie więzi, pielęgnowanie kontaktu. Na pierwszym miejscu będzie rodzina, budowanie, umacnianie  związków. Praca będzie mniej istotnym elementem życia. Możliwe, że będziesz musiał wziąć kogoś pod opiekę. Dobry rok na zakładanie rodziny, a także jej powiększanie. Osoby samotne mają szansę poznać partnera na poważny związek. Rodzina będzie na pierwszym miejscu, musisz o nią dbać i pielęgnować, jednak nie zapominaj o innych obowiązkach. Sprawy zawodowe zejdą na dalszy plan, jednak nie możesz całkowicie zapomnieć o swoich obowiązkach! Jest to również dobry czas na zajmowanie się domem – w sensie dosłownym. Remont, przemeblowanie, a może budowa nowego domu? Jak najbardziej teraz jest na to czas!

 

ROK O WIBRACJI 7

Rok o wibracji 7 to rok, w którym skupisz się na duchowej stronie życia. Pogłębisz wiedzę, będzie czasami refleksyjnie i melancholijnie. Sprawy materialne nie będą dla Ciebie aż tak ważne. Ważniejsze dla Ciebie będą podróże w głąb siebie, analizowanie tego jacy jesteśmy i czego dokonaliśmy. Rozwijaj się wewnętrznie, pogłębiaj wiedzę, ćwicz umysł.  Poświęć więcej czasu na przemyślenia, kontemplację, medytację. W tym roku z powodzeniem możesz zacząć nowe kursy, zapisać się do szkoły, uczyć się nowych rzeczy. Jest to również czas sprzyjający wybaczaniu. Jeżeli żywisz do kogoś urazę – spotkaj się, wyjaśnij, spróbuj przebaczyć i żyj dalej w zgodzie! Jeżeli pytasz o uczucia… Niestety, nie jest to najlepszy czas, najprawdopodobniej nic spektakularnego w tej sferze się nie wydarzy… Jest to czas, który bardziej służy bardziej izolacji, niż integracji z innymi ludźmi.

 

ROK O WIBRACJI 8

Sukces, awans, powodzenie zawodowe, finansowe, zbieranie żniw. Te słowa określają rok o wibracji 8.  W tym roku okaże się jak przepracowałeś ostatnie lata – jeżeli nie próżnowałeś, wytrwale i sumiennie pracowałeś- teraz zbierzesz plony i osiągniesz sukces! W przeciwnym wypadku, jeżeli zaniedbywałeś swoje obowiązki – możliwe niepowodzenia… Mimo wszystko nie poddawaj się! Zastanów się jak możesz polepszyć swój los i działaj! Masz teraz szczęście do ludzi, możesz spotkać kogoś wpływowego, od kogo może zależeć Twoja przyszłość. W tym roku ureguluj wszystkie sprawy finansowe, w miarę możliwości spłać wszystkie długi. Jeżeli zaniedbasz tą sferę, w przyszłości długi mogą się piętrzyć i być coraz trudniejsze do spłacenia… Jeżeli uda Ci się osiągnąć sukces – dobra rada – nie spoczywaj na laurach i nie popadaj w samo zachwyt. Pracuj dalej a osiągniesz jeszcze więcej!

 

ROK O WIBRACJI 9

I tak oto zamykamy 9-cio letni cykl numerologiczny. Tak więc 9 rok jest czasem podsumowań, bilansów co się udało a co nie. Pozamykaj niektóre sprawy, zrób porządki, poświęć czas na refleksję. Zastanów się w jakiej dziedzinie osiągnąłeś sukces, co pnie Cię w górę, a co wręcz przeciwnie. Zrezygnuj z tych drugich, staraj się odciąć od rzeczy które nie przynoszą żadnych korzyści. Raczej nie nastawiajmy się na nowe. Skupmy się na tym co było, tak aby rozpocząć nowy cykl numerologiczny bez większych obciążeń. Ufaj swojej intuicji, jednak nie podejmuj nowych wyzwań – nowy biznes, inwestycje, ważne decyzje – lepiej pozostaw na następny rok. Jest to czas, w którym możesz izolować się, zamartwiać czy denerwować, zdrowie również nie będzie wzorowe. Miej to na uwadze i staraj się mimo wszystko dbać o siebie. Niestety, taka „uroda” tego roku… Jednak ten czas trzeba przeczekać i wejść w nowy cykl z „czystą kartą”.

 

Każdy rok numerologiczny ma swoje blaski i cienie, w każdym mamy co innego do odpracowania, skupienia się na czymś innym. Mimo wszystko mamy nadzieje, że to będzie wyjątkowy i szczęśliwy rok!