Wrzesień

Stało się – mamy wrzesień! Oznacza to, że jesień zbliża się wielkimi krokami… Jest to miesiąc o wibracji 9. Jaki on będzie?

 

Liczba 9 zamyka skalę numerologiczną, jest to więc czas osiągania dojrzałości, upragnionych celów, a także kończenia pewnych etapów, robienia podsumowań. Zrób generalny porządek nie tylko w domu ale i w życiu! Zastanów się co jest dla Ciebie ważne, zakończ sprawy które w jakiś sposób Cię nie satysfakcjonują, nie zadawalają bądź wręcz przynoszą straty. To samo dotyczy ludzi w Twoim otoczeniu – lepiej zakończyć pewne znajomości, niż trwać w sztucznych, niekorzystnych układach. Wrzesień będzie idealnym czasem na takie porządki. Jeśli pozbędziesz się tego co Cie ogranicza poczujesz się  o wiele lepiej, lżej, będziesz miał więcej energii na nowe przedsięwzięcia.

9 mówi też o głębokiej emocjonalności. Nie zapominaj teraz o partnerze, wspieraj go, doceniaj a w waszym związku wszystko się ułoży. Unikaj awantur, spróbuj osiągnąć kompromis.

9 w zdrowiu mówi o układzie pokarmowym – w tym miesiącu szczególnie na niego uważaj! Dbaj szczególnie o wątrobę.

Ufaj swojej intuicji, wibracja 9 wyczuli Cię na wszelkie bodźce. Jeśli wsłuchasz się w swoje serce, na pewno podejmiesz prawidłowe decyzje i osiągniesz sukces!